+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

CutisHelp FLUID konopná umývacia a sprchová emulzia 200 ml

CutisHelp FLUID konopná CutisHelp FLUID konopná umývacia a sprchová emulzia 200 ml

Jemný mycí přípravek je určen pro běžnou každodenní hygienu zejména v případě suché a citlivé pokožky i při kožních problémech a onemocněních (ekzém, kožní alergie, lupénka, seboroická dermatitida). Šetrně odstraňuje nečistoty, pokožku příjemně zvláčňuje, hydratuje a připravuje ji na další ošetření.

Kúpiť v e-shope

Kúpiť

Sdílet

Účinné látky

EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ
EXTRAKT ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO

Použití

FLUID používejte k běžné hygieně podle vlastní potřeby. Emulzi nanášejte na pokožku jemně, bez zbytečného tření do vytvoření jemné pěny. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Pro ošetření pleti po umytí použijte konopný tělový BALZÁM.

Doporučení

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Můžete znát jako: konopná sprchová emulze, fluid mycí emulze